BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 15759486
nr 1575 9486
Bordslampor
Ett par, keramik, blåmarmorerade. Höjd: 75 cm
Kondition: skador, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:33:01
100 kr
200 kr
Tilgman Keramik